Sünnet Davetiye Sözleri

Sünnet davetiye sözleri ile beğendiğiniz davetiye modelinin iç yazısına güzel bir anı bırakmakla beraber dilerseniz kendi sünnet davetiye sözünü de kendiniz seçebilirsiniz. Bunun için Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmenizdir.
#1 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Berke İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı oğlumuzun Sünnet Merasimine bekliyoruz.


#2 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Atakan Diyor ki; Beni seven herkesi Sünnet Düğünümde görmekten mutluluk duyarım.


#3 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Emre'nin Sünnet Düğünümde siz nezih dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.


#4 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Ahmet'in Sünnet Düğünü'nde siz değerli dostlarımızla birlikte bu mutlu anımızı paylaşmak istiyoruz.


#5 Sünnet Davetiye Sözleri
Sevgili oğullarımızın Sünnet Merasimlerinde siz sevgili dostlarımızı aramızda görmek bizleri memnun edecektir.


#6 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Selçuk Diyor ki; Kesiyorlar gülüyorum,Kızlara müjde,Delikanlı oluyorum,Akraba ve dostlarımızı,Sünnet düğünüme bekliyorum#7 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Mete'nin 11 Eylül 2011 Pazar Günü Saat: 19.00'da Hilton Oteli'nde verilecek olan Sünnet Yemeği'ne tüm dostlarımızı bekliyoruz.


#8 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Yiğit'in Sünnet Düğünü münasebetiyle okunacak mevlidte, siz samimi dostların dualarını almak bizi bahtiyar edecektir. Sizleri 10 Eylül 2011 Cumartesi günü Saat: 19.00'da Ulucamii Konferans Salonu'na bekliyoruz.


#9 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Efekan Diyor ki; Büyüdüm Erkek Oluyorum, Bu Mutlu Günüme Tüm Sevenlerimi Bekliyorum.


#10 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Burak'ın Erkekliğe ilk adımı atacağı bu özel günde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.


#11 Sünnet Davetiye Sözleri
Fatma ile Turan Soysal'ın biricik oğulları SÜHEYL'in Sünnet Düğününe Tüm dostlarımız davetlidir.


#12 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Güneş Daiyor ki; Biraz korkum olacak, Azıcık rengim solacak, Sünnetçi amca gelip, Bir parçacık alacak. Biliyorum en bahtiyar, Ailemiz olacak.                                                     


#13 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Emre Diyor ki; Sünnet Oluyorum Mâşâallah, Büyük Adam Oluyorum İnşâallah. Bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyacağız.


#14 Sünnet Davetiye Sözleri
Hz.Muhammed'in emridir sünnet Banada nasipmiş bu mürvet Duyan duymayana duyursun Sevabına nail olmak isteyen Bu mutlu günüme buyursun Ellerinizden öperim Sizleride sünnetime beklerim.


#15 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Barış Diyor ki; Bahar değil yaz imiş, Günlerim çok az imiş. Müslümanlığın ilk şartı, Sünnet olmak farz imiş. Ben de kararımı verdim, Sünnet olmak ilk derdim. Bütün dostlar buyursun. Sünnetçiye söz verdim


#16 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Koray Diyor ki Erkekliğin şartı ikidir Birincisi sünnet olmak İkincisi asker olmak Şimdi sünnet oluyorum Sonrada asker olurum....


#17 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Mert Diyor ki; Ey Muammed'in ümmeti, Sevgili Peygamberimizin (s.a.v.) Sünneti, Müslümanların güzel adeti, Sıram geldi sünnet oluyorum. Beni sevenleri sünnetime bekliyorum.


#18 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Serkan Diyor ki; Sünnet sünnet dediler, Başımın etini yediler, Sünnet olmazsan eğer, Sana kız yok dediler. İşte sünnet oluyorum, Hepinizi Düğünüme Bekliyorum.


#19 Sünnet Davetiye Sözleri
Hz.Muhammed'in emridir sünnet Banada nasipmiş bu mürvet Duyan duymayana duyursun Sevabına nail olmak isteyen Bu mutlu günüme buyursun Ellerinizden öperim Sizleride sünnetime beklerim.


#20 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Sinan Diyor ki; Öyle bir köprü ki geçmem gerek, Türk oğlu Türk'üm, değilim ürkek. Gelin görün olacağım sünnet, Herkes bilsin nasıl olurmuş erkek....


#21 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Selçuk Diyor ki; Başıma giydim fes Aniden oldum prens İşte karşındayım sünnetçi baba İstediğin kadar kes.


#22 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz diyor ki: Ben bir küçük yavruyum Her işimde doğruyum Ailemin sünnet olacak tek oğluyum Sizleri de düğünüme beklerim.


#23 Sünnet Davetiye Sözleri
İki küçük yavruyuz .....Ailesinin sünnet olacak oğluyuz Acaba bu iş nasıl olacak Sevdiklerimiz gelince her taraf neşe dolacak Korkudan biraz rengimiz solacak Allah nasip ederse sünnetimiz olacak.


#24 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Ali Diyor ki; Evimizin tek oğluyum Babamın sağ koluyum Annemin göz bebeği Bu yuvanın gülüyüm Ben kararımı verdim Sünnet olmak tek derdim Bütün dostlar buyursun Sünnetçiye söz verdim


#25 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Selçuk Diyor ki; Sünnet olacaksin dediler Beni nazlı büyüttüler Mürvetimi görmek icin 7 yil beklediler Başa geldi cekilecek Fazlası var kesilecek Sünnetime gelirseniz Tüm acılarım dinecek


#26 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Okan Diyor ki Duyduk duymadık demeyin, Dostlarım sevdiklerim Bugün benim sünnetim. Bu mutlu günüme hepinizi beklerim.


#27 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Cahit Diyor ki; Bugün benim mahkemem var, Suçum erkek olmak, Cezam sünnet olmak, Sünnetçi hakim oldu kirvemse savcı, Kuruldu mahkeme, alındı karar. 2 Eylül 2007 Pazar günü infazım var. Annem Babam Tüm sevdiklerim çağrıldı bu infaza. Şahidim olsun tüm kızlar bu olaya.


#28 Sünnet Davetiye Sözleri
Duydunuz mu? Ah !!! şu babam yok mu? aklına taktı beni bu yaz Kestirecekler şeyimi Düğün dernek kurmuş , herkese yayar gibi Sünnet edecekler beni ,bir muzu soyar gibi Dedim ki bu iş bitsin ,fazla zaman geçmeden Biraz büyüyüp iş satıra düşmeden O gün sizde buyurun görün halimi Ben sünnet çocuğuyum beklerim hepinizi.


#29 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Emre Diyor ki; Sünnetçi beğendi tipimi Pazara kesecek pipimi Fazla olan kesilirmiş Başa gelen çekilirmiş


#30 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Selçuk Diyor ki; Tanımıyorsanız beni, görmek isterseniz beni, En neşeli günümde, mutlu edersiniz beni. 17 Haziran Pazar günü sünnetçi, Kesecek pipimi, bilmiyorum akibetimi. Ağlarsam ayıplamayın beni, Yapılacak Sünnet Düğünüme bekliyorum hepinizi.


#31 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Murat Diyor ki; Biraz korkum olacak Azıcık rengim solacak Sünnetçi amca gelip Bir parçacık alacak Biliyorum en bahtiyar Annem ile babam olacak.


#32 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Bartu Diyor ki; Gözlerim arayacak eşi dostu, Anlarsınız ya sünnetçi amca delecek postu, Sevineceğim sizlerden duyarsam bir ses, Teslimim sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.


#33 Sünnet Davetiye Sözleri
Duyduk duymadık demeyin! Haber saldık her yere, eşe dosta herkese, Kes artık sünnetçi amca bizi fazla bekletme, Tüm dostları bekleriz Sünnet Düğünümüze.


#34 Sünnet Davetiye Sözleri
Oğlumuz Ozan Diyor ki Başıma taktılar fes, Aniden oldum prens, Korkmuyorum sünnetçi amca, İstediğin kadar kes


Sünnet Kıyafetleri
Sünnet Şekerleri
Sünnet Davetiyeleri
Sünnet Süsleri
Düğün Kına Malzemeleri
Kişiye Özel
Kampanyalı Ürünler