Hakkımızda

Osmanlı Sünnet

Firmamız uzun yıllar sünnet kıyafetleri ve aksesuarları alanında 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. Üretim ve pazarlama alanında yapmış olduğu başarılı stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. 

Piyasadaki arz talebi iyi şekilde değerlendirebilen, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyebilen, tasarım ve uygulama alanında başarılı sonuçlar alabilen müşterilerine en kaliteli ve sağlık ürünleri sunabilen bir kuruluştur. 

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında, tüm Sünnet kıyafetleri ve aksesuarları üretebilen müşteri odaklı bir firmadır. 

Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan Sünnet Çarşısı her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla kaliteli bir geleceği hedeflemiştir. 

Sünnet Çarşısı olarak kalite politikamız , Sünnet Çarşısı ailesinin vaatleri çerçevesinde faaliyet göstermek ve aşağıdaki temel prensipleri herkesin ortak sorumluluğu olarak hayata geçirmektir. Satışa sunduğu sünnet kıyafeti ve şekerlerini düğün törenine uygun şekilde yapmayı hedef ilke yapmıştır.  Bunun yanında sünnet davetiyeleri ve sünnet kına malzemeleri hizmeti de sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sünnet elbiseleri sektöründe; Türkiye’nin girişimci, lider gelişine odaklanmış, kurumsallaşmış bir firma yapısına sahip olmak önceliğidir. 

Uluslararası standartlar ve mevzuat koşulları ile hem yurtiçine hemde yurtdışına yönelik, uyumlu bir kalite yönetim sistemini, Sünnet Çarşısı olarak etkin ve çalışır bir şekilde kullanmak. 

Toplam Kalite Yönetimi düşüncesi ile sistemlerimizi ve süreçlerimizi müşteri beklentilerini de esas alarak sürekli iyileştirmek, müşteri odaklı hizmet, kurumsal-toplumsal sorumluluk anlayışı, kurum içinde ve dışında güvenilir ve saygın ilişkiler kurmak, lider olmak ve geleceği planlamaktır. 

Müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek kaliteli ve sürekli yeni model tasarımlarda keşfediciliğini geliştirmek. 

Müşterilerimizden gelen şikayetlerini objektif ve tarafsız olarak değerlendirip ve şikayetlere ivedilikle çözüm üretmek, müşteri memnuniyetsizliğini ortadan kaldıracak şekilde sürekli iyileştirme yöntemleri belirlemek, geliştirilebilen insan kaynaklarını oluşturmaktır. 

İş ve kaynak yönetiminde sonuç odaklı bakış açısı ile, sürekli gelişmeyi hedef yaygın katılımla gerçekleştirmektir. 

Mutlu olmak tesadüfi değildir... 

Genel Müdür